Turniej piłki nożnej w Łuszczowie

W sobotę 15.09 Lubelska Akademia Sportu "CampiSportivi" w ramach programu Gminy Wólka "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu" na boisku Szkoły Podstawowej w Łuszczowie zorganizowała turniej piłki nożnej z cyklu "Sportowe Zakończenie Wakacji". W tym roku w zmaganiach wzięły udział zespoły SP Pliszczyn, SP Turka, SP Sobianowice, SP 48 Lublin oraz dwie drużyny gospodarzy SP Łuszczów. Turniej rozgrywany był w formule koedukacyjnej wspólnie z chłopcami w drużynie występowały dziewczęta, a rywalizowano każdy z każdym.
Pogoda mimo że nas nie rozpieszczała to impreza wypadła bardzo udanie o czym świadczy duża liczba osób które w sobotę odwiedziły nasz turniej bo atrakcji nie brakowało, dmuchańce, małe samochodziki, kiełbaska z grilla, słodki poczęstunek, popcorn, napoje, konkurs celności strzałów,
W sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna SP Łuszczów która w decydującym meczu pokonała SP Pliszczyn 3:0, kolejne miejsca zajęły SP Turka trzecie, drugi zespół SP Łuszczów czwarte, SP Sobianowice piąte ,a SP 48 Lublin szóste miejsce.
Najlepszym bramkarzem wybrano Dawida Romańczuka, a królem strzelców z sześcioma bramkami został Jakub Langwiński obydwaj zawodnicy SP Łuszczów I. Wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary, a wyróżnieni zawodnicy piękne statuetki oraz nagrody rzeczowe w postaci strojów sportowych.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SOCCERACADEMY
SP 34
  • wtorek 17:30-19:00 - grupa młodsza 5-6 lat
  • czwartek 17:30-19:00 - grupa starsza 7-8 lat
SP ŁUSZCZÓW
  • wtorek 14:10-15:40 - grupa młodsza 9-11 lat
  • czwartek 14:10-15:40 - grupa starsza 12-13 lat
RUGBY TAG
SP ŁUSZCZÓW
  • środa 12:10-13:40 - grupa 11-13 lat
  • piątek 14:10-15:40 - grupa 11-13 lat
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.