Oferta dodatkowa

Praca i zabawy z dziećmi to dla nas ogromna przyjemność i wielka pasja,

dlatego też zwracamy się do Państwa z naszą ofertą.

Chcielibyśmy, aby dzieci z uśmiechem wspominały uroczystości rodzinne, a ich rodzice wiedzieli, że ich pociechy będą pod dobrą, fachową opieką i spędzą cudowne chwile.

"Wiele razy spotykaliśmy się z wątpliwościami Rodziców, czy zabrać swoje pociechy na imprezy rodzinne: chrzciny, komunie, wesela, imieniny… Co dzieci będą tam robiły? Czy będą rozrabiały, czy też nudziły się? Sami borykamy się z odpowiedzią na to pytanie, będąc rodzicami"

Naszą odpowiedzią na powyższe pytanie jest zatrudnienie Animatora, czyli osoby, która zajmie się dziećmi podczas uroczystości, podsunie pomysły na zabawy, rozweseli je i pozostawi w ich pamięci cudowne wspomnienia. Nasze wieloletnie doświadczenie z pracą z dziećmi oraz głowa pełna pomysłów to wyznaczniki zaufania, którym obdarzyła nas ogromna liczba rodziców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Z pewnością jesteśmy ludźmi, którzy kochają dzieci i zabawę z nimi. W naszej "pracy" nie ma możliwości i czasu na udawanie. Wywołujemy uśmiech, zdziwienie, radość. Przede wszystkim proponujemy Wam integrację grupy, wspólną zabawę, której Wasze dzieci nie zapomną. To nie prezent rzucony w kąt, ale emocje, które pozostaną na bardzo długo. Zapraszamy do świata zabawy. Potrzebujemy tylko trochę przestrzeni, tak aby  dzieci poczuły radość podczas wspaniałej, wspólnej zabawy.

W ofercie animacyjnej znajduje się wiele zabaw, gier i warsztatów dostosowanych do potrzeb i wieku grupy.

W zależności od oczekiwań podczas imprezy wykonujemy m.in.:

 • zajęcia plastyczne,
 • zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej,
 • tuneli animacyjnych,
 • zabawy muzyczne,
 • gry i  zabawy na współpracę w grupie,
 • eksperymenty,
 • piniatę itp. 

Zawsze staramy się podkreślać indywidualność dzieci i reagować na ich potrzeby. Przed imprezą  szczegółowo ustalamy z rodzicami wiek, ilość dzieci, zainteresowania i oczekiwania. Nie podchodzimy szablonowo, stawiamy na rozwój kreatywności i spontaniczności u dzieci.

Animacje poprowadzimy w lokalu, domu, ogrodzie, sali zabaw, restauracji i każdym bezpiecznym miejscu, które Nam wskażesz.

DODATKOWO
Do każdego pakietu dodajemy mały zamek dmuchany lub mini boisko piłkarskie gratis! Zamek lub boisko można rozstawić na zewnątrz (potrzebny jest dostęp do prądu) lub wewnątrz obiektu (potrzeba ok 7 lub 12 m2).

Jeśli planujesz w najbliższym czasie urodziny swojego dziecka,

przyjęcie z okazji chrztu, komunii lub wesele

i marzysz, by ktoś kreatywnie i twórczo zaopiekował się małymi gośćmi

to skontaktuj się z nami.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SOCCERACADEMY
SP 34
 • wtorek 17:30-19:00 - grupa młodsza 5-6 lat
 • czwartek 17:30-19:00 - grupa starsza 7-8 lat
SP ŁUSZCZÓW
 • wtorek 14:10-15:40 - grupa młodsza 9-11 lat
 • czwartek 14:10-15:40 - grupa starsza 12-13 lat
RUGBY TAG
SP ŁUSZCZÓW
 • środa 12:10-13:40 - grupa 11-13 lat
 • piątek 14:10-15:40 - grupa 11-13 lat
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.