Rugby Tag

Rugby Tag to możliwość zabawy dla wszystkich dzieci.

Dla nas rugby to nauka pracy w grupie, myślenie w trakcie gry i po niej z perspektywy zespołu.
Rugby to doskonalenie pracy zespołowej przez podnoszenie swoich umiejętności. Stawiamy na naukę właściwych zachowań przez zawodników, gdyż inaczej trudno jest liczyć na sukces na boisku.

Formuła Rugby Tag to świetna koedukacyjna zabawa oraz bezkontaktowa gra która uczy zdyscyplinowania, koordynacji wzrokowo ruchowej i gry zespołowej, a także podstawowych zasad i nawyków w rugby. Pozwala ona na stopniowe szkolenie dzieci przez ich ogólny rozwój, naukę biegania, sztukę panowania nad jajowatą piłką (a nie jest to łatwe) i stwarza szanse dla naszych pociech na prawidłowy rozwój psychofizyczny i zbudowanie podstaw na zachowanie zdrowia w latach późniejszych. Bowiem to dzisiaj w młodych organizmach kształtuje się serce i jego funkcjonowanie, układ oddechowy i mięśniowy do pracy w przyszłości.

Zasady Rugby TAG:

Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Rugby Tag mają przyczepione na wysokości bioder kolorowe szarfy (tagi). Zatrzymanie przeciwnika polega na zerwaniu szarfy. Zawodnik, któremu zostanie zerwana szarfa musi oddać piłkę zawodnikowi swojej drużyny (w przypadku zerwania jednego taga). W momencie, kiedy rywal zerwie obydwie szarfy piłka przechodzi na jego stronę. Elementem różniącym Rugby Tag od klasycznego rugby są właśnie owe kolorowe tagi, bezkontaktowość oraz to, że w jednej drużynie wspólnie grają chłopcy i dziewczynki.

Dzieci trenujące z nami, doskonale się bawią i rozwijają.

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 10-12 lat na zajęcia Rugby Tag

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SOCCERACADEMY
SP 34
  • wtorek 17:30-19:00 - grupa młodsza 5-6 lat
  • czwartek 17:30-19:00 - grupa starsza 7-8 lat
SP ŁUSZCZÓW
  • wtorek 14:10-15:40 - grupa młodsza 9-11 lat
  • czwartek 14:10-15:40 - grupa starsza 12-13 lat
RUGBY TAG
SP ŁUSZCZÓW
  • środa 12:10-13:40 - grupa 11-13 lat
  • piątek 14:10-15:40 - grupa 11-13 lat
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.