O Nas

   Lubelska Akademia Sportu CampiSportivi

klub dzięki któremu Twoje dziecko przeżyje przygodę swojego zycia.

Ludzie tworzący nasz klub, to osoby z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w prowadzeniu zajeć sportowych jak i organizacji obozów sportowych, zimowisk, czy kolonii wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Od wielu lat współpracujemy z lubelskimi klubami jako wychowawcy i instruktorzy. Przez ten okres udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie i wypracować zaufanie u dzieci i ich rodziców.

Bardzo starannie dobieramy kadrę instruktorów i opiekunów. Wychodzimy z założenia, że organizując zajęcia dla dzieci, nigdy dosyć dodatkowych umiejętności, co wyrażamy stałym podnoszeniem naszych kwalifikacji. Jako osoby na stałe związane ze sportem, szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo oraz na stałą obecność osób uprawnionych do przeprowadzania poszczególnych zajęć programowych.

Niewątpliwie charakteryzują nas również ogromne pokłady energii, zapału i pasji sportowej. My po prostu lubimy to, co robimy, dlatego zawsze bardzo starannie podchodzimy do spraw organizacyjnych.

Każdy z naszych obozów zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Celem statutowym Klubu, od początku jego istnienia, było i jest krzewienie zamiłowania do sportu wśród dzieci i młodzieży. Program zajęć sportowych prowadzonych przez LAS CampiSportivi, a także obozów dostosowujemy tak, aby ciekawie wypełnić Twojemu dziecku czas wolny. Nie znamy pojęcia nuda. Dbamy o to, aby nasi podopieczni byli zawsze zadowoleni i uśmiechnięci, pełni niezapomnianych wrażeń.

Miejsca, w których prowadzimy nasze obozy, to ośrodki położone w ciekawych przyrodniczo terenach. Stawiamy na sport,edukację i świeże powietrze.

Najlepszą rekomendacją dla nas jest fakt,

że dzieci co roku do nas wracają i co roku doskonale się bawią.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SOCCERACADEMY
SP 34
  • wtorek 17:30-19:00 - grupa młodsza 5-6 lat
  • czwartek 17:30-19:00 - grupa starsza 7-8 lat
SP ŁUSZCZÓW
  • wtorek 14:10-15:40 - grupa młodsza 9-11 lat
  • czwartek 14:10-15:40 - grupa starsza 12-13 lat
RUGBY TAG
SP ŁUSZCZÓW
  • środa 12:10-13:40 - grupa 11-13 lat
  • piątek 14:10-15:40 - grupa 11-13 lat
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.