KATEGORIE

Obozy i kolonie

Daj się porwać przygodzie …Twoja zaczyna się teraz

Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na pełne wrażeń kolonie i zimowiska oraz całe rodziny na specjalne zimowe turnusy rodzinne, na których staramy się przekazywać pozytywne wartości i niezapomniane wrażenia. Liczne programy sportowe, artystyczne i edukacyjne, odpowiednio dobrana profesjonalnie przygotowana kadra pedagogiczna oraz wyszkolona kadra instruktorska sprawią, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i będzie czuło się bezpiecznie. Priorytetem dla nas jest, aby wszyscy uczestnicy wracali z naszych obozów zadowoleni, uśmiechnięci i bogatsi w zdobyte umiejętności i doświadczenia.

Naszą misją jest tworzenie wartościowego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin.

Rozwijamy młode talenty, wspieramy nietuzinkowe zainteresowania i odkrywamy wewnętrzny potencjał młodych ludzi. Od gry w piłkę nożną przez jazdę na nartach i zawieranie przyjaźni w trakcie wypełnionych aktywnymi zajęciami wyjazdów, po odkrywanie nowych zainteresowań i wyruszanie na rozwijające wyprawy – CampiSportivi to propozycja dla spragnionych nowych wyzwań i ciekawych świata umysłów. Wierzymy też, że warto jest marzyć, a żywa wyobraźnia pozwala pozostać twórczym i ciekawym świata. Aby rozwijać się i przeżyć najciekawsze przygody trzeba robić to, co naprawdę się kocha. Dlatego programy naszych obozów wypełniamy specjalnie przygotowanymi, tematycznymi atrakcjami.

 • już od ponad 10 lat zespół CampiSportivi kreuje niezapomniane doświadczenia i bezpieczne wakacyjne  dzieci i młodzieży
 • zorganizowaliśmy obozy i zimowiska już dla tysiąca uczestników, małych i dużych
 • działamy przez cały sezon prowadząc zajęcia sportowe z dziećmi
 • promujemy aktywny wypoczynek
 • pracujemy z pasją i zaangażowaniem

Wypoczynek z nami - czy to w górach lub na Mazurach, to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z przyjemnością znowu się z Wami spotkamy...

           Wszystkie wyjazdy zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

Uśmiech dzieci daje nam ogromną satysfakcję i radość. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia na naszych obozach!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SOCCERACADEMY
SP 34
 • wtorek 17:30-19:00 - grupa młodsza 5-6 lat
 • czwartek 17:30-19:00 - grupa starsza 7-8 lat
SP ŁUSZCZÓW
 • wtorek 14:10-15:40 - grupa młodsza 9-11 lat
 • czwartek 14:10-15:40 - grupa starsza 12-13 lat
RUGBY TAG
SP ŁUSZCZÓW
 • środa 12:10-13:40 - grupa 11-13 lat
 • piątek 14:10-15:40 - grupa 11-13 lat
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.